Analist Arthur Cheong, “Son Derece Gelecek Vaat Eden” Bir Altcoin’i Açıkladı


DeFiance Capital’in CEO’su ve kurucusu Arthur Cheong, radarın altında dikkat çekmeye devam eden bir altcoin tespit ettiğini ifade ediyor.

Bu gizemli altcoin, bulut bazlı DeFi protokolü Akash Network’ten (AKT) başkası değil. Cheong, projenin güçlü temellere ve endüstri trendlerine sahip olduğunu vurguluyor. Ayrıca, bu fırsatın, kazanç elde etmek için sürekli kısa vadeli hareketler peşinde koşmanız gerektiğini düşünmediğini kanıtladığını belirtiyor.

altcoin haberleri
analist arthur cheong, "son derece gelecek vaat eden" bir altcoin'i açıkladı 2

Akash Network, makine öğrenimi ve yapay zeka (AI) üzerine yoğunlaşmış bir platform olup, yazının yazıldığı sırada 1,19 dolar fiyatla işlem görüyor. Bu, kripto para biriminin piyasa değerine göre 136. sırada olduğu anlamına geliyor, ve son 24 saat içinde yaklaşık %3, son bir haftada ise %100’den fazla ve 2023 başlangıcından bu yana %543 üzerinde bir artış gösteriyor.

Yakın zamanda, projenin Stable Payments adlı yeni özelliği, kullanıcıların Circle’ın stablecoin’i USD Coin (USDC) ile işlem yapabilmelerini sağlayacak bir test ağı ile kullanıma sunuldu.

Cheong, katman-2 (L2) projelerinin şu anda “fazla yaygınlaştığını” düşünüyor. Önümüzdeki aylarda, sadece bir token ile L2’ye geçiş yapmanın, artık büyük bir yükseliş sağlamayacağını öngörüyor. Uzun vadeli başarı, sadece teknoloji değil, doğru dağıtım stratejilerini de içermelidir.

Bu bağlamda, Coinbase’in yeni katman-2 ölçekleme çözümü olan Base, mükemmel bir başarı örneğidir. On milyonlarca kullanıcıyı etkilemek adına sağlam bir altyapı inşa eden L2 ekibi, bu alandaki yükselişini sürdürüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir