Analist, Shiba Inu’nun (SHIB) Bu Döngüde Sert Hareket Edeceğini Tahmin Ediyor, Bir Ethereum (ETH) Rakipinin En İyi Performans Göstereceğini Söyledi!


shib
analist, shiba inu'nun (shib) bu döngüde sert hareket edeceğini tahmin ediyor, bir ethereum (eth) rakipinin en i̇yi performans göstereceğini söyledi! 5

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB) ve bir Ethereum (ETH) rakibinin bu piyasa döngüsü boyunca güçlü rallilere sahip olacağını söylüyor.

Takma adlı analist Altcoin Sherpa, 172.000 Twitter takipçisine bir SHIB yığınının üzerinde oturduğunu ve bir fiyat patlamasını beklediğini söylüyor.

Tüccarın analizine göre, SHIB, potansiyel bir çıkış için kıvrılan bir kama düzeninde işlem görüyor.

“Hala çantam var ve hala DCA [dolar-maliyet ortalaması] ve sadece ortalama alma planıyla ilerliyorum. Hala bu döngünün sonunda bunun zor olacağına inanıyorum. Yanlış olabilir ama bakalım. Oturup biraz tutacağım.”

image 17
Source: Altcoin Sherpa/Twitter

Altcoin Sherpa, daha geniş kripto pazarlarının boğa döngüsünü bitirdiğini düşünen diğer analistlerin aksine, altcoinlerin bir ayağı daha olduğunu ve Bitcoin’in (BTC) nihayetinde istikrara kavuşacağını düşündüğünü söylüyor.

Yakından takip edilen tüccar ayrıca merkezi olmayan uygulama platformu Near Protocol’ü (NEAR) araştırıyor. Ona göre, piyasalar uyandığında NEAR en güçlü oyunculardan biri olacak.

“Bunun hala en güçlü oyunculardan biri olduğuna inanıyorsanız, 15 dolar (ve buralarda) DCA için iyi olduğunu düşünüyorum. Şahsen yapıyorum ve bunu geçmişteki tüm zamanların en yüksek seviyelerinde tutacağım.”

image 16
Source: Altcoin Sherpa/Twitter

Ethereum’a (ETH) gelince, Altcoin Sherpa, aksi halde temkinli bir piyasa duyarlılığı ortamında karşıt bir duruş sergiliyor. ETH‘nin grafiğinin, 200 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) destek olarak tuttuğu için güçlü göründüğünü söylüyor.

“Bence insanlar aşırı duygusallaşıyor. Hala bu tablonun oldukça iyi göründüğünü düşünüyorum. 200 günlük EMA hala bir günlük [grafik] üzerinde yükseliş piyasası yapısını destekliyor. Hala bunun iyi olduğunu düşünüyorum. Dip satın al.”

image 15
source: altcoin sherpa/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir