Shiba Inu İçin Uyarı Sinyali: Analist, SHIB Düzeltmesine Dair Tahminlerde Bulundu


Shiba Inu’nun Son Rallisi Bir Tuzak mı? Usta Analist, SHIB’ın Geleceğine Dair Önemli Tahminlerde Bulunuyor

Kripto analisti Cheds, son zamanlarda dikkat çeken Shiba Inu (SHIB) rallisinin, uzun vadeli yatırımcıları tuzağa düşürebileceği konusunda uyarıyor.

Twitter’da 311.700 takipçiye sahip olan Cheds, SHIB’ın makro düşüş trendinde dalgalanma yaşadığını belirtiyor. Ona göre, bu ralli, memecoin trendinin tersine döneceğini ve izole bir boğa koşusunu başlatacağını düşünen SHIB yatırımcılarına yanıltıcı olabilir.

Cheds, “SHIB, düşüş trendinde güçlü bir tepki gösteriyor. Burada yakında kısa devre yapabiliriz,” dedi.

Shiba’nın Mevcut Durumu ve Gelecek Beklentileri

Cheds, SHIB boğalarının dört saatlik grafikte bir tepe noktası bastıktan sonra bitkinlik belirtileri göstermeye başladığını vurguluyor. Ancak, eğer SHIB 0.00001075 doların üzerine çıkarsa, düşüş senaryosunun geçersiz olacağına dikkat çekiyor.

Shiba Inu’nun Haziran ayında 2023 yılının en düşük seviyesi olan 0.0000054 doları gördükten sonra şu anda güçlü bir yükseliş hareketi içinde olduğu belirtiliyor. Yazının yazıldığı sırada, Dogecoin’in (DOGE) rakibi olan SHIB, son 24 saatte %14’ten fazla artışla 0.00001013 dolar değerinde.

Bitcoin İçin Cheds’ın Tahminleri

Bitcoin (BTC) hakkında da konuşan Cheds, kripto para biriminin 28.600 dolar seviyesine düşmesinin ardından yerel bir dip yaratmış olabileceğini ifade ediyor. Cheds, “BTC takipçileri, 28.612 dolarlık düşük seviyenin ortalama bir geri dönüş için yeterli olması gerektiğine dikkat etmelidir. Şimdi bu fiyat bölgesini önemli bir gerileme olarak düşünün,” diye ekledi.

shiba 1
shiba inu i̇çin uyarı sinyali: analist, shib düzeltmesine dair tahminlerde bulundu 2

Cheds, geçen ay Bitcoin‘in düzeltme dönemini bitirmeden önce 28.500 dolar aralığına düşeceğini tahmin etmişti. Analist, BTC’nin aşağı yönlü hedefine ulaştıktan sonra muhtemelen yavaş bir yükselişe geçeceğini de söyledi. Yazma sırasında, Bitcoin 29.089 dolar değerinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir