Analist Michaël van de Poppe’ye Göre Chainlink, NEAR ve Diğer Üç Altcoin için Sırada Neler Var?


chainlink
analist michaël van de poppe'ye göre chainlink, near ve diğer üç altcoin için sırada neler var? 7

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK), Ethereum rakibi Near (NEAR) ve üç ek altcoin için neler olduğunu tahmin ediyor.

Van de Poppe, 580.200 Twitter takipçisine Ethereum’dan daha iyi performans gösterecek bir madeni para bulmak amacıyla Ethereum‘a (LINK/ETH) karşı Chainlink’e baktığını söyledi.

“Hâlâ LINK’in portföyünüzde olması gereken devasa bir şey olduğunu düşünüyorum.”

image 9
Source: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe‘nin grafiğine bakıldığında, LINK/ETH çifti bir yıldan fazla bir süredir güneye yöneldikten sonra istikrar kazanıyor gibi görünüyor.

Sırada, Van de Poppe’nin yükseliş momentumu oluşturmaya başladığını söylediği akıllı sözleşme platformu Near var.

“Dip fırsatını elde tutmak ve potansiyel olarak satın almak için çok önemli bir destek: 14 dolar civarında bir alan. Direnç puanları: 18 dolar ve 20 dolar bölgesi.”

image 10
Source: Van de Poppe/Twitter

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para ise, Fungible olmayan token (NFT) pazarı LookRare’in yerel belirteci olan LOOKS’tur. Van de Poppe‘ye göre, LOOKS şu anda 2 ile 3,50 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görüyor.

“Burada 3,50 dolarlık bariyerin etrafında net bir direnç noktası bulunabilir. 2 dolarda net bir destek noktası bulunabilir. Arada, günlük zaman dilimine göre.”

image 8
Source: Van de Poppe/Twitter

Tüccar ayrıca Reserve Token (RSV) olarak bilinen varlığa dayalı stabilcoinin istikrarını kolaylaştıran bir kripto para birimi olan Reserve Rights Token’a (RSR) bakıyor. Van de Poppe, potansiyel bir bükülme noktasında olduğunu belirttiği Bitcoin (RSR/BTC) karşısında RSR’nin fiyat hareketini izlediğini söylüyor.

“Bu noktada çok basit bir tablo.”

image 9
Source: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin grafiğine göre, RSR/BTC’nin yükseliş momentumunu sürdürmek için destek olarak direnci 0.00000005 BTC’de (0.023 $) dönüştürmesi gerekiyor. Aksi takdirde, paritenin 0.017 $ değerinde 0.00000037 BTC‘ye düzeldiğini görür.

Analistin radarındaki son jeton, ses dosyaları için merkezi olmayan bir paylaşım ve akış protokolü olan Audius’tur (AUDIO). Van de Poppe, 1.25 dolardan direnç aldıktan sonra AUDIO için yükselişin devam edeceğini tahmin ediyor.

“Bu iyi görünüyor. Hatta 2.25 dolara doğru devam edebilir. Bu sefer dip alımlar için 1,25 dolara bakıyorum.”

image 10
Source: Van de Poppe/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir