Analist Michaël van de Poppe, Terra (LUNA), Polygon (MATIC) ve Fantom (FTM) için Dipleri Tahmin Ediyor!


polygon
analist michaël van de poppe, terra (luna), polygon (matic) ve fantom (ftm) için dipleri tahmin ediyor! 5

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, piyasa değerine göre en büyük üç altcoin’in yerel bir dip oluşturmadan önce düzeltmeye devam etmesini beklediğini söyledi.

Merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra (LUNA) ile başlayan Van de Poppe, 575.800 Twitter takipçisine, kripto piyasaları zayıflık belirtileri göstermeye devam ederse yedinci sıradaki altcoinin 70 dolara geri çekildiğini gördüğünü söylüyor.

Terra (LUNA)

“LUNA için bu sefer ağırdan alırdım. Güzel bir yükseliş, ancak likidite tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü ve anında düzeltme yaptı. Sanırım likiditeyi oraya çekmek için biraz daha aşağı yönlü momentum arıyor olacağız. Yaklaşık 70 dolar ile ilgilenir.”

image 7
Source: Van de Poppe/Twitter

Yazma sırasında, LUNA tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 104$’dan %15 düşüşle 88.34$’dan işlem görüyor.

Polygon (MATIC)

Tüccar listesindeki bir diğer kripto para ise Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC). Van de Poppe’ye göre, MATIC tekrar tekrar düşüş eğilimi gösteren düşük tepeler bastığı için ağır görünüyor.

“MATIC, burada 1 dolar civarında ilgileneceğim bazı düzeltmeler için ağır görünüyor.”

image 8
Source: Van de Poppe/Twitter

Poligon şu anda 1,36 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Fantom (FTM)

Sıradaki, Van de Poppe’nin bir dibi oymadan önce mevcut fiyatı olan 1,11 dolardan değerinin %26’sını kaybetmeye hazır olduğuna inandığı Ethereum rakibi Fantom (FTM).

“Burada FTM için daha düşük seviyelere bakıyorum, çünkü o zaman tüm likiditeyi de azaltacaktır. Bu düzeltmenin alt kısmı bu olacaktır.”

image 10
Source: Van de Poppe/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir