Analist, Bu Zorlu Kripto Piyasası Koşullarında Para Kazanmanın 5 Yolunu Açıklıyor!


kripto
analist, bu zorlu kripto piyasası koşullarında para kazanmanın 5 yolunu açıklıyor! 2
  • Davis’e göre Defi alanı, yararlanılabilecek fırsatlarla dolu.
  • “Ticarette kaldıraçınızı düşük tutmalı, stoploss kullanmalı ve pozisyon büyüklüğünüzü göreceli tutmalısınız” dedi.

Bitcoin fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana sürekli bir düşüş içinde ve şu anda aylardır ilk kez 34.000 doların altında işlem yapmak için yeni bir piyasa eğilimine girdi. Bunun dijital varlıkların geri kalanı üzerinde önemli bir etkisi oldu. Bununla birlikte, bir YouTuber ve kripto analisti olan Lark Davis’e göre, kripto meraklılarının bu zorlu piyasa koşullarında binlerce dolar kazanmalarının yolları var.

DeFi

Davis’e göre Defi alanı, yararlanılabilecek fırsatlarla dolu. Tipik bir örnek, bir Polkadot Parachain olan Parallel Finance’tir. Parallel Finance kısa süre önce stake edilen DOT ürününü piyasaya sürdü. İnsanlar Polkadot’larını DOT ile değiştirebilirler. Ayrıca Parallel Finance tokenlerinde yüzde 76 ekstraya ek olarak DOT’tan yüzde 14,5 oranında hisseli APY alabilirler.

Solana merkezli bir merkezi olmayan değişim platformu olan Orca, insanların kar elde etmesi için başka bir yoldur. Yakın zamanda Whirlpools adlı yeni bir ürün tanıttı. İnsanlar büyük ödüller kazanmak için paralarını yatırabilirler.

Yüzde 228 Nisan’da SOL/USDC gibi daha yüksek risk havuzlarına sahip olabilirsiniz. Bu getiri çok cazip olduğundan, altcoin/dolar eşleşmesi çok daha riskli olabilir.

Davis, daha küçük bir risk pozisyonu elde etmek için, kullanıcıların yüzde 32,5’lik bir APR’ye sahip olan SOL/stSOL’a gitmelerini tavsiye ediyor. SOL/mSOL ayrıca yüzde 36,5 APR’ye sahiptir. Ayrıca kullanıcılar, yüzde 63,3 APR ile wUST/USDC gibi stablecoin fırsatlarına girişebilirler.

Birkaç gün önce yayınlanan yeni bir protokol olan Spool, ayrıca yeni bir yüksek APY’ye sahip. Genesis Spool USDC’nin düşük riski yüzde 31,7 APY’ye sahiptir. Ayrıca, Genesis Spool USDT’nin düşük riski yüzde 39.99 APY’ye sahiptir.

ticaret

Orada çok fazla ticaret fırsatı var. Davis’e göre, bu cadde özellikle Gelecekte çok faydalı ama insanlar bunu nasıl yapacaklarını bilmeli.

Kaldıraçınızı düşük tutmalı, zararı durdurmayı kullanmalı ve pozisyon büyüklüğünü göreceli tutmalısınız.

Airdrop’lar

İnsanlar ayrıca kriptoda ücretsiz para kazanmanın en kolay yolu olarak airdroplara başvurabilirler. Optimism kısa süre önce protokollerini kullanan insanlar için bir Airdrop başlattı. Aynı şey HOP ve Evmos için de geçerli.

Sadece protokolleri erken kullanmak için havadan binlerce dolar kazandım. Kullanıcıların bu platformlardan herhangi birinde airdrop uygunluklarını kontrol etmeleri önerilir.

Jeton satışları

Davis’e göre jeton satışları, yüzde 30.000’e varan büyük artışlarla insanların hayatlarını değiştirdi.

Para getiren çok sayıda token satışı var.

Örneğin Partia Blockchain çok heyecan verici teknolojilere sahip ve token satışları 25 gün içinde geliyor. Mevcut piyasa koşullarında, bu tür fırsatların bulunması nadirdir. YGG SEA’nın token satışı da 9 Mayıs’tan 15 Mayıs’a kadar geçerli olacak.

Endonezya, Tayland gibi yerlere odaklanmış bir oyun loncası. Bu konuda çok iyimserim.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir