Kripto Stratejisti Binance Coin (BNB) ve Bitcoin Cash’in (BCH) Boğa Sinyalleri Verdiğini Söyledi


Bir kripto para stratejisti, genel olarak durgun olan piyasa hareketlerine rağmen iki popüler altcoinin değer kazanacağını öngörüyor.

Öncelikle Binance Coin (BNB) hakkında konuşan stratejist Kaleo, Binance Smart Chain’in yerel tokeninin 250 doların altında olduğunu ve bu durumun bir fırsat olduğunu belirtiyor.

Kaleo’nun analizlerine göre, BNB’nin değeri 300 dolar seviyesine tekrar ulaşabilir ve 2023 yılının son çeyreğinde bir süreliğine Nisan ayının en yüksek seviyesi olan 340 doları aşabilir.

“BNB 300 dolara geri döndü. Ancak ona ‘baskı yapmayın’ derim.”

grf363
kaynak: kaleo/twitter

BNB, bu yazının yazıldığı sırada 248 dolardan işlem görüyor.

Bu anonim kripto para stratejisti, Binance’in şu anda çok fazla ilgi çekmediğini, ancak değer kazanmaya başladığında bu durumun değişeceğini belirtiyor.

“İlginç olan şu ki – şu anda kimse BNB hakkında konuşmuyor – ancak değer kazanmaya başladığında, herkesin dikkatini çekecek. Ve herkes, bunun ne kadar açık olduğunu geriye dönüp baktığında konuşacak. Ancak… şu anda bu pek belli değil.”

Sonrasında Bitcoin Cash (BCH) hakkında konuşan Kaleo, Bitcoin (BTC) ile karşılaştırıldığında Bitcoin Cash’in daha fazla değer kazanma potansiyeli olduğunu belirtiyor.

“Birkaç gün bekledikten sonra, tekrar BCH’ye yatırım yaptım. Buradaki BTC’ye kıyasla daha fazla değer kazanma potansiyeli olduğunu düşünüyorum.”

grf421
kaynak: kaleo/twitter

Bitcoin Cash, bu yazının yazıldığı sırada 0,00926000 BTC (218,19 $) karşılığında işlem görüyor. Piyasa değeri açısından en büyük 15. kripto para olan Bitcoin Cash, Haziran ayının en düşük seviyesi olan 0,00386000 BTC’den (117,21 $) bir aydan kısa bir sürede yaklaşık %140 değer kazandı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir