Kripto Analisti, Bitcoin’in Yüksek Seviyelere Gideceğini Söyledi!


Kripto para birimi uzmanı, Bitcoin‘in (BTC) son dönemde 30.000 dolar seviyesinden geri çevrilmesine rağmen, bu yıl yeni rekorlar kırabileceği konusunda popüler olmayan bir görüşü savundu.

Bitcoin İçin Yükseliş Senaryosu

Analist, çoğu finansal varlıkta likidite boşluklarının genellikle doldurulduğunu ancak bunun kesin bir kural olmadığını belirtti.

“Eğer 2023’teki tüm zamanların rekor seviyeleri hakkındaki tahminim doğruysa, bu 20.000 dolarlık boşluk dolmamalı”

Eğer hangi seviyenin önce geleceği sorulacak olursa – 20.000 dolar veya 70.000 dolar+, Credible’ın cevabı 70.000 dolar+ olurdu.

btc1
kripto analisti, bitcoin'in yüksek seviyelere gideceğini söyledi! 2

Credible, daha az belirgin bir senaryonun, yani daha az konsolidasyonla doğrudan yukarı yönlü bir hareketin, daha sert ve beklenmeyen bir durum olduğunu ve daha çok Bitcoin’in karakterine uyduğunu ifade etti.

“Son altı aydır herkesin pozisyonlarını yeniden yüklemesine ve halving ile tüm zamanların rekor seviyesine kolayca ulaşabilmesi için oldukça uygun bir durum”

Mevcut BTC’nin %70’inden fazlasının, Three Arrows Capital (3AC) veya FTX’teki çökmemiş ve tarihsel olarak rekor seviyelere ulaşıncaya kadar önemli miktarda satmayan cüzdanlarda bulunduğunu belirtti.

Credible’a göre, bu yıl herhangi bir yan hareket beklenmiyor.

“Bu yıl doğrudan tüm zamanların rekor seviyesine ulaşacağız”

Credible, Elon Musk’ın “en eğlenceli sonuç en olası olandır” şeklindeki bir tweet’ini yorumlayarak bunu Bitcoin durumuna uyguluyor. Analist, Musk’ın bu mantığını Bitcoin durumuna uygulayarak, bu yıl Bitcoin’in rekor seviyelere hızlı bir şekilde ulaşmasının en olası sonuç olduğunu belirtti.

“2023’te BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması, bir bankacılık krizinin ortasında ve çoğunlukla 2024-2025’teki halvingi bekleyenlerin kenarda oturduğu bir durumda kesinlikle daha eğlenceli olacaktır”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir