Analist Preston Pysh, Bitcoin’in (BTC) Her Yıl %100 Artmaya Devam Edeceğini Söyledi – İşte Nedeni


Yatırımcı ve podcast sunucusu Preston Pysh, Bitcoin’in (BTC) fiat para birimlerine kıyasla yıllık %100’lük bir artış sağlayacağını öne sürdüğü son röportajında, kripto para biriminin giderek daha fazla kabul göreceğini belirtiyor.

Scott Melker ile yapılan bu ilgi çekici röportajda, Pysh, Bitcoin’in ABD doları gibi düşen fiat para birimlerine karşı net bir değer deposu olacağını ifade ediyor. Pysh’in bu görüşü, global itibari para birimlerinin değer kaybetmeye devam edeceği düşüncesine dayanıyor.

Pysh şöyle açıklıyor: “Eğer Bitcoin’in her yıl yaklaşık %100 artmaya devam edeceğine inanıyorsam, bu para birimlerine göre yükseleceğini düşünüyorum. Ancak, insanlar genellikle gezegenin tüm harcamalarının bu fiat para birimleriyle ifade edildiğini anlamıyorlar.”

bitcoin haberleri
analist preston pysh, bitcoin'in (btc) her yıl %100 artmaya devam edeceğini söyledi - i̇şte nedeni 2

Bu vizyona göre, Bitcoin’in fiat para birimlerine göre değeri zamanla iki katına çıkacak, bu da Bitcoin’in ödeme yöntemi olarak benimsenmesini teşvik edecek. Pysh, insanların Bitcoin ile faturalarını almaya başlayacağı bir dönem olduğunu öne sürüyor.

Pysh’in tahminlerine göre, Bitcoin‘in yıllık değer düşürme oranı %100 olmayacak, daha çok %500 veya %1.000 olacak. Bu, insanların isteseler de istemeseler de Bitcoin’e yöneleceği anlamına geliyor. Pysh, “İnanıp inanmaman umurumda değil. Oraya gidiyoruz” diyor.

Bu gelecek vizyonunda, işletmelerin fiat para birimlerini reddedip Bitcoin ile ödeme almayı tercih edeceği bir dönem de var. Pysh, bunun fiat’ın değerinin güçlü bir şekilde alçalmasından kaynaklandığını vurguluyor. İşte o zaman, talebin anında karşılanmaya başlayacağı ve Bitcoin yığınlarına sahip olanların, dünya genelindeki üreticilerin Bitcoin’lerini bu kanallara yüklemeye başlayacakları bir dönem gelecek.

Bu yazı yazılırken, Bitcoin son 24 saatte %0,1 artarak 29.165 dolardan işlem görüyor. Pysh’ın bu iddialı tahmini, kripto para dünyasında kesinlikle dikkat çekici bir tartışma konusu olacak gibi görünüyor, çünkü Bitcoin’in fiat para birimlerine karşı böyle bir performans sergilemesi, kripto para biriminin geleceğine dair çok önemli bir işaret olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok, ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir