Kripto Analisti, Bitcoin’in (BTC) “Büyük Seviyeye” Ulaşması Hakkında Konuştu!


Bir kripto para analisti, Bitcoin‘in (BTC) 2023 yılında en yüksek seviyesine ulaşmadan önce bir düzeltme yaşayabileceğini belirtiyor.

Bitcoin için ralli senaryosu

Altcoin Sherpa takma adlı analist, Bitcoin’in mevcut durumdan yola çıkarak yüzde birkaçlık bir artışla 32.000 dolar seviyesine çıkabileceğini ifade ediyor.

Altcoin Sherpa’ya göre Bitcoin, bu küçük rallinin ardından büyük bir düşüş yaşayabilir.

“BTC: Şu anda durum zor gibi görünse de, bir sonraki önemli seviye bana göre 32.000 dolar. Büyük bir düşüş yaşamadan önce muhtemelen bu seviyeye ulaşacak – orada büyük bir likidite birikimi olabilir.

Ya da belki de 32.000 doları geçti ve 40.000 dolara doğru ilerliyor… emin değilim. Her iki durumda da, bence 32.000 dolar yaklaşıyor.”

grf55
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Ethereum (ETH) ile Bitcoin (BTC) arasındaki ticarete dönen Altcoin Sherpa, Ethereum’un büyük olasılıkla ana kripto para birimine karşı düşüş yaşayacağını ve yaklaşık 0,05307000 BTC veya 1.614 dolar gibi düşük bir seviyeyi hedefleyeceğini belirtiyor.

“ETH/BTC: Bu, iki yıldır düşüşte ve hala daha düşük seviyelere inebileceğini düşünüyorum. ETH/BTC, altcoinler için önemli bir gösterge ve bu zayıf olduğu sürece, altcoinlerin de (genel olarak) aynı durumu yaşayacağını düşünüyorum.”

grf66
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Son olarak, memecoin Pepe (PEPE) hakkında konuşan Altcoin Sherpa, memecoin’in ralli soğumadan önce yaklaşık %45 artarak 0,00000162 dolardan 0,000002348 dolara çıkabileceğini belirtiyor.

“PEPE: Hala bu coin’e yatırım yapıyorum ve bu seviyenin üzerinde sadece spekülasyon var. Ben hala bu ralli bitmeden en azından 0,50 Fibonacci seviyesine ulaşacağını düşünüyorum ve oradan kar elde edeceğim.”

grf77
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir