Analist, Bir Ethereum Rakipinin Yakında Bitcoin ve Kripto Piyasalarından Çok Daha İyi Performans Göstereceğini Söyledi!


coinprojesi.com
analist, bir ethereum rakipinin yakında bitcoin ve kripto piyasalarından çok daha i̇yi performans göstereceğini söyledi! 5

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) rakibi Terra’nın (LUNA), kripto pazarlarında genel yatay hareketlere rağmen tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmaya hazır olduğunu söylüyor.

Takma adla anılan tüccar Kaleo, 473.900 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) ödeme ağı Terra‘nın (LUNA) önceki rekoru olan 104 doları aşmayı başarması halinde en az %70 oranında yükselebileceğini söyledi.

“LUNA, aksi takdirde sıkıcı bir kripto pazarında bir aykırıdır.

LUNA buradan yüksek seviyeleri geri alabilirse, fiyat keşfinin 150 – 170 $ aralığında yüksek zaman dilimi direncine kadar uzanmasını bekliyorum.”

image 11
Source: Kaleo/Twitter

Yazma sırasında, Terra son 24 saatte %7’nin üzerinde bir düşüşle 87.48 $ karşılığında el değiştiriyor.

LUNA‘ya karşı Bitcoin’e (LUNA/BTC) bakan Kaleo, düzeltici bir hamle yapmadan önce paritenin kısa vadeli hedefi olan 0,0038 BTC‘ye (149 $) yükseldiğini gördüğünü söylüyor.

“LUNA / BTC çifti zaten fiyat keşfinde. Oraya ulaşmak için 2+ aylık birikimden sonra, tüm gördüğümüz %25’lik bir pompaysa şok olurum.”

image 12
Source: Kaleo/Twitter

Kaleo, son zamanlarda Ethereum-rakibi hakkında yükseliş görüşünü ifade eden tek kripto stratejisti değil. Diğer tüccar Altcoin Sherpa, piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto varlığının, art arda daha yüksek ve daha yüksek dipler oluşturduğu için yükseliş trendinde olduğuna inanıyor.

“Bir sürü çılgın bahis/vs. bunun için temelleri üzerinde devam ediyor. [LUNA] hala piyasadaki en yükselen paralardan biri ve bence hala yüksek bir zaman diliminde yükseliş piyasası yapısında. Şahsen bundan başka şeyleri kısaltmayı tercih ederim. ”

image 5
Source: Altcoin Sherpa/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir