Analist Benjamin Cowen, Bitcoin ve Kripto Piyasalarının Kısa Vadeli Oynaklığa Rağmen Yükselmeye Hazırlandığını Söyledi!


coinprojesi.com shutterstock 709061209 16 9 1606374191
analist benjamin cowen, bitcoin ve kripto piyasalarının kısa vadeli oynaklığa rağmen yükselmeye hazırlandığını söyledi! 3

Popüler bir kripto analisti, önde gelen kripto varlığının birkaç aylık oynaklıktan sonra nereye gittiğine dair daha net bir resim elde etmek için Bitcoin’e (BTC) makro bir bakış atıyor.

Benjamin Cowen, yeni bir strateji oturumunda ilk olarak 719.000 YouTube abonesine kısa vadeli fiyat dalgalanmalarından bağımsız olarak Bitcoin ve genel olarak kripto alanının önümüzdeki yıllarda büyümeye devam edeceğini söylüyor.

“Sahip olduğum anlayış, Bitcoin’in genellikle zamanla daha yüksek eğilim gösterdiğidir. Varlık sınıfı büyüyor. Belli ki bir sürü harika haber var. Kullanıcı tabanı büyüyor.

Bu, önümüzdeki birkaç yıl içinde ve biz bu on yılda devam ettikçe patlamaya devam edecek bir varlık sınıfı olacak.”

Analist, Bitcoin’in temel metriğinin başabaş fiyatını açıkladığı, devam eden yatırım getirisini (ROI) tartışmaya devam ediyor.

“İki yıl önce fiyatın bugünkü fiyatın 1/10’u olduğunu söylemek yerine, bunu daha pratik bir şekilde anlamanız için size bir fikir vermek için, gidip bazı uzun vadeli koşu ortalamalarına veya çalışan ROI’lere göz atalım. .

Bakabileceğimiz şeylerden biri, üç yıllık devam eden yatırım getirisidir. Tarihsel olarak, gerçekten o kadar da aşağı inmiyor.”

b98cf07e 4dc9 4f8f bd4e 077decc9db9b

Cowen daha sonra, kripto yatırımının bazen bir bakış açısı meselesi olabileceğinden ve makro görünümün kaçınılmaz olarak BTC‘yi uzun vadeli bir kazanç olarak nasıl ortaya çıkardığından bahseder.

“Hikayenin ahlaki yönü, herhangi bir yılda her zaman bir kayıp görebileceğinizdir. Tıpkı 2020 yazında olduğu gibi, şu anda bir yıllık yatırım getirisi kaybı yaşıyoruz.

Herhangi bir yılda en iyi getiriyi göremeyebilirsiniz. İki yıla bakarsanız, iki yıl önce satın aldığınızdan hala bir düşüş yaşayabileceğiniz aşamalar olabilir.

Üç yıl, başa baş veya daha yüksek olmadığınız bir zaman bulamamak için çok zorlanıyorsunuz. Ve dört yıllık YG’niz tarihsel olarak her zaman birin üzerinde olmuştur.”

Analist sözlerini şöyle tamamlıyor:

“Varlık sınıfına bir bütün olarak baktığınızda, biz yükselmeye devam ederken zaman bizden yana.”

Yazma sırasında, Bitcoin yatay işlem görüyor ve fiyatı 38.947 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir