Altcoin Daily, Büyük Potansiyele Sahip Kripto Paraların Listesini Paylaştı!


Cuma günü yayınlanan videoya göre, popüler kripto YouTube podcast’i Altcoin Daily, yükseltmeleri uygulayan ve uzayda büyük şeyler yapan sekiz veya dokuz kripto para birimi olduğunu söylüyor.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin satın almak ve güzel bir zula biriktirmek için birçok neden var. İnsanlar dipten faydalanıyor. En az bir Bitcoin tutan adreslerin sayısı 893.000 adresle tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Altcoin günlük olarak bir zincir içi veri analistinin (@onchaincollege) yakın tarihli bir tweetine atıfta bulundu.

Sahiplik yüzdesi bir süredir yükselme eğilimindeyken, son birkaç ayda arttı. İnsanlar, fiyatı daha düşükken bir Bitcoin’e sahip olmak için çaba sarf ediyor. Mayıs 2020’den Şubat 2022’ye kadar, bir Bitcoin tutan insanlar için yüzde sıfır değişiklik oldu. Ancak, Şubat 2022’den Haziran 2022’nin başlarına kadar, bir Bitcoin’e sahip olan kişilerde yüzde 4,8’lik bir büyüme oldu.

Ayrıca, Haziran 2022’nin başından 2022 Ağustos’un başlarına kadar (önceki dört ay ve 21 ayın aksine yaklaşık iki ay), bir Bitcoin biriktiren insanlarda yüzde 5,1 oranında bir artış oldu. Bir diğer önemli nokta ise, Bitcoin ağının Temmuz 2022’de 2 trilyon dolar değerinde BTC’ye yerleşmesi. Bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi 8 milyon dolardı. Son 12 ayda, ağ toplam 62 trilyon dolar değerinde Bitcoin’i hesapladı. Bu, Birleşik Devletler GSYİH’sının üç katı.

https://mobile.twitter.com/BitcoinPierre/status/1557772512909557766

Mesele şu ki, insanlar ağı kullanıyor ve bu kripto para birimini satın alıyor. Kamu ve özel şirketlerin Bitcoin hazineleri için mevcut lider tablosu, Grayscale Bitcoin Trust’ın en büyük Bitcoin miktarını elinde tuttuğunu gösteriyor. İlk 10 listesindeki diğerleri arasında Block One, MicroStrategy, Tesla ve Tezos vakfı yer alıyor.

https://mobile.twitter.com/BitcoinPierre/status/1557772512909557766

İnsanlar her zamankinden daha fazla Bitcoin’e sahip olmaları gerektiğinin farkındalar. Ayrıca, düzenlemeler son birkaç yılda olumlu yönde değişti. Bu nedenle, daha büyük kuruluşlar, Michael Saylor (Mikrostrateji CEO’su) ve bazı politikacılar gibi dijital varlığa verdikleri desteği seslendirdikleri için Bitcoin satın alıyor ve bu da bazı olumlu değişikliklere neden oldu.

Son birkaç yılda, büyük varlık yöneticilerinin (Blackrock ve ark yatırımı gibi) Bitcoin satın alma eğiliminin devam ettiğini gördük. Maruz kalmalarını ve bağlılıklarını artırıyorlar. Altcoin’in günlük listesine Bitcoin’i dahil etmesinin son nedeni, Bitcoin ekosisteminde çok şey oluyor. Jack Dorsey’in bloğu (eski adıyla Square) kısa süre önce bir Bitcoin donanım cüzdanı oluşturmayı taahhüt etti.

Daha da önemlisi, cüzdan çoklu imza olacak ve mobil kullanıma öncelik verecek. Block, daha fazla insanın cüzdanını benimsemesini kolaylaştırmak istiyor. Bitcoin yavaş ama emin adımlarla büyüyor ve daha iyi hale geliyor.

Ethereum (ETH)

Günlük Altcoin, Ethereum’un kısa vadede izlenecek olan olduğunu söylüyor. Birleştirme yaklaştıkça Ethereum fiyatı yükseliyor. Ethereum, yaklaşık beş hafta içinde iş kanıtı (PoW)’u sonsuza dek geride bırakacak ve bir hisse kanıtı (PoS) ağı haline gelecek. Bu yükseltme, Ethereum’un kendisini Bitcoin’den farklılaştırmaya devam etmesi için mükemmel bir hamle.

ETH Birleştirmesi önemli bir kilometre taşıdır. Popüler YouTube podcast’i, izleyicilerine gerekirse takas etmelerini veya riskten korunmalarını söyler. Ancak şovun sunucuları (Aaron ve Austin Arnold), noktalarının hiçbirini satmadıklarını söyledi çünkü kimse Birleşmeden sonra Ethereum’un nasıl kırılacağını bilmiyor.

altcoin
altcoin daily, büyük potansiyele sahip kripto paraların listesini paylaştı! 2

Mina (MINA)

Mina, son altı ayda 10 Github taahhüt çizelgesinin zirvesinde yer aldı. Mina protokol ekibi, kodlarına taahhütler ekliyor ve muhtemelen projeyi iyileştiriyor. Mina, son altı ayda 2720 Github taahhüdü aldı. Mansiyonlar ICP (İnternet Bilgisayarı), Solana, Sushiswap ve Bitcoin’e gidiyor.

Avalanche (AVAX)

Avalanche ve Avalanche projesi (DeFi Kingdom (DFK)) arasında bir bağ var. Bu oyna-kazan jeton, zincirler arası bir oyun, merkezi olmayan değişim, çiftçilik ve oynanabilir NFT’lerdir. $JEWEL onların madeni parasıdır. DeFi Kingdom alt ağlarının günlük işlemleri 1 milyonu aştı.

DeFi Kingdom, Avalanche’ın ilk alt ağıdır ve 30 Mart 2022’de başlatılmıştır. Halihazırda bazı katman-1 blok zincirlerinden daha fazla günlük işlem gerçekleştirmiştir. Çığ da bu listeyi yapıyor çünkü ağda birçok gelişme oluyor.

Chainlink (LINK)

Altcoin Daily, günlük olarak abonelerini kısa vadede bu coin’den kaçınmaları konusunda uyarıyor. Bunun nedeni, ChainLINK’in önemli bir tedarik duvarına yaklaşmasıdır. ChainLINK fiyatı Cuma günkü işlem seansında 0,50 dolardan fazla yükseldi. Yükseliş baskısındaki bir artış, LINK’in yeterli ivme kazanmasına ve 10 dolara ulaşmasına neden olabilir. Bununla birlikte, bazı göstergeler LINK’in yakında bir düzeltme yaşayabileceğini ima ediyor. Ancak, YouTube podcast’ine göre uzun vadede yükseliş olabilir.

Gala (GALA)

GALA, başarılı oyun ve müzik platformları ile hayranlarına bir film ekleyerek çapraz içerikten yararlanabilecekleri birlikte çalışabilir bir ekosistem de sunuyor. GALA, GALA filmlerini piyasaya sürmek için çubuk figür yapımları (Emmy ödüllü bir film yapım şirketi) ile ortaklık kuruyor.

GALA filminin ilk projesi, ödüllü yönetmen Stephen Cantor’un yönettiği uzun metrajlı belgesel “Four Down”un sunumudur. Nick Schuyler ve Jere Longman’ın New York Times’ın en çok satan kitabı “Not Without Hope”un bir film uyarlaması.

GALA filminin temel faydası, bir izle ve kazan sistemi sunabilmesidir. Hayranların NFT’ler ve düğümler aracılığıyla ödüller kazandığı GALA müziğinin dinle ve kazan topluluğuna güç veren aynı blok zinciri teknolojisi aracılığıyla.

GALA film ile hayranlar, tükettikleri içeriğe aktif olarak katılma, dijital sahiplik yoluyla eğlencelerinin kontrolünü ele geçirme ve senaryo seçimleri veya oyuncu kadrosuna oy vererek yeni projeleri destekleme gücüne sahip oluyor.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity, klasik oyunlarından ödülleri keserek, oyna-kazan oyuncularını kurnazca yeni modları olan Axie Infinity orijinine zorluyor. Ekip, bu hareketi yeni “pürüzsüz aşk iksiri” simgesi için daha fazla kullanıcı çekmenin yollarından biri olarak tanımlıyor. Bu endüstri, bu değişikliklerin ve yükseltmelerin ekosistemi nasıl etkilediğinden bağımsız olarak büyümeye devam ediyor.

Blockchain endüstrisinde çalışan insan sayısı yüzde 76 arttı. Yine de, teknik yetenek talebinde hala önemli bir boşluk var. Bu rakamlar, LinkedIn’in OKX değişimi ile yaptığı bir araştırmadan geliyor.

Binance

Binance, kripto topluluğuna iyi şeyler yapıyor. Borsa kısa süre önce, eğri finansmanı kimlik avı saldırısında çalınan 450.000 doların geri alınmasına yardımcı oldu. Sabit Float kripto borsası da yaklaşık 212.000 dolar değerinde yaklaşık 112 ETH aldı. Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, borsanın fonları kurbanlara iade etmek için kolluk kuvvetleriyle birlikte çalıştığını söyledi.

https://mobile.twitter.com/cz_binance/status/1557956979275988992

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir