ADA Fiyatı, Önceki Hard Fork Olaylarında Görülen Hareketi Tekrarlayabilir!


ada
ada fiyatı, önceki hard fork olaylarında görülen hareketi tekrarlayabilir! 3
  • Cardano (ADA) son 24 saatte %7,13 düştü.
  • ADA’nın son zamanlarda görülen fiyat hareketi, madeni paranın tarihinde sert çatal olaylarının biriktiği anlarda görülen tekrarlayan bir eğilimdir.
  • Daha önceki bazı hard fork olayları boğa piyasası sırasında yaşanırken, yaklaşmakta olan hard fork düşüş trendinde gerçekleşecek.

Kripto piyasası takipçisi CoinMarketCap’e göre Cardano (ADA), son 24 saatte %7,13 düştü.

Şu anda, ADA‘nın fiyatı 0,6049 ABD dolarıdır. Bu, CoinMarketCap‘in piyasa değerine göre en büyük kripto projeleri listesinde altıncı sırada yer alıyor – Binance Coin’in (BNB) altında ve Ripple’ın (XRP) üzerinde.

ADA‘nın son gün fiyatındaki bu hafif gerileme, kripto paranın bir gün önce %20’den fazla artmasının ardından geldi.

ADA‘nın son zamanlardaki fiyat hareketi, madeni paranın tarihinde sert çatal olaylarının biriktiği anlarda görülen tekrarlayan bir eğilimdir. Madeni paranın tarihinde böyle üç an oldu ve yaklaşan Vasil hard fork etkinliğinin ADA’nın fiyatı üzerinde benzer bir etkisi olabilir gibi görünüyor.

Bununla birlikte, unutulmaması gereken bir şey, önceki üç hard fork olayının bir boğa piyasası sırasında gerçekleştiği, buna karşın şu anki yaklaşmakta olan hard fork’un düşüş trendinde yer alacağıdır. Bu, önceki üç hard fork olayında ADA‘nın fiyatının yaptığı gibi bir yükseliş rallisine girmek yerine, ADA‘nın başlamak için sağlam bir fiyat tabanı oluşturduğunu görebileceğimiz anlamına gelebilir.

coinprojesi.com ada price retraces slightly 1024x553 1
ada fiyatı, önceki hard fork olaylarında görülen hareketi tekrarlayabilir! 4

Günlük grafikte ADA fiyatı 20 Hareketli Ortalama (MA) çizgisinin üzerine çıktı ve 50 MA çizgisini test etmeye çalıştı. 50 MA girişimi, fiyatta hafif bir geri çekilme ile karşılandı.

Bununla birlikte, ADA’nın fiyatı 20 MA çizgisinin üzerinde kalabilirse, şu anda bir geri çekilme sağlıklı olabilir – bu, ADA’nın Vasil hard fork’u yaklaşırken fırlatmak için sağlam bir temel oluşturmasına izin verir. ADA‘nın fiyatı tekrar yükselmeden önce 0,52$ seviyesine düşebileceğinden yatırımcılar dikkatli olmalı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir