ADA Coin Yorum: 24 Şubat 2023


Piyasa güne bir miktar düşüşle başlamış olsa da, kripto para birimlerinin çoğu, olumlu bir hareketle yeniden yükselişe geçerek yeşil bölgeye doğru ilerledi. Bu gösterge, yatırımcıların piyasada yeniden güven kazandığını gösteriyor ve kripto para birimlerinin toparlanmaya başladığını işaret ediyor. Özellikle son dönemde yaşanan düşüşlerin ardından, bu olumlu hareket piyasalarda biraz olsun rahatlama sağlayabilir ve yatırımcıların daha umutlu bir bakış açısıyla piyasayı değerlendirmesine yardımcı olabilir. Ancak yine de, kripto para birimlerinin dalgalı piyasalarında yatırım yaparken dikkatli olmak ve piyasaları yakından takip etmek önemlidir.

ada coin yorum analiz
ada coin yorum: 24 şubat 2023 5

ADA Coin / USD

Cardano (ADA) son zamanlarda Bitcoin’in (BTC) yükseliş trendine paralel olarak yaklaşık %1 değer kazandı.

cardano 1
ada coin yorum: 24 şubat 2023 6

Cardano’nun saatlik grafik analizinde, fiyatı yerel destek seviyesi olan 0,3830$’a kadar gerilediği gözlendi. Şu an için, 0,39 $ seviyesinin üzerindeki bir kapanış, 0,3949$’lık direncin daha da artması için gereklidir. Dolayısıyla, bu seviye dikkatle takip edilmelidir.

cardano 2
ada coin yorum: 24 şubat 2023 7

Daha uzun bir zaman diliminde, fiyat 0,3819 $ civarındaki destek seviyesine yakın işlem görmeye devam ettiği için durum çok olumlu değil. Alıcıların orta vadeli büyümeyi devam ettirmek istemesi durumunda, ADA fiyatını 0,40 $ seviyesinin üzerine çıkarmaları gerekmektedir.

Sadece bu durumda, 0,42 dolarlık direncin test edilme olasılığı mevcuttur.

cardano 3
ada coin yorum: 24 şubat 2023 8

ADA coin ve Bitcoin (BTC) arasındaki günlük grafiği analiz ettiğimizde, oranın 0.000017 seviyesinin üzerindeki başarısız bir düzeltme girişiminden sonra düşmeye devam ettiği görülüyor. Bu durumda, ayıların boğalara göre daha güçlü olduğu söylenebilir. Bu nedenle, daha olası senaryo, fiyatın 0.00001548 desteğine doğru devam eden bir düşüş sergilemesidir.

ADA coin fiyatı, şu anda 0,3904 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir