ABD Adalet Bakanlığı’nın Bitcoin Açılamasından Sonra 30 Altcoin Hızla Yükselişe Geçti!


coinprojesi.com 118433377 067183009 1
abd adalet bakanlığı'nın bitcoin açılamasından sonra 30 altcoin hızla yükselişe geçti! 2

ABD Adalet Bakanlığı‘nın, Bitfinex kripto borsasından yıllar önce çalınan Bitcoin’in (BTC) yaklaşık %80’ine el koyduğunu açıklamasının ardından, piyasa değerine göre ilk 30 kripto varlığı hızla yükseliyor.

Bitfinex kripto borsasının yardımcı programı simgesi olan UNUS SED LEO (LEO), son 24 saatte %43 arttı.

Yazma sırasında, LEO 7.12 dolardan işlem görüyor. Bitfinex kripto borsasının hizmet belirteci şu anda 6,7 ​​milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve onu değerlemeye göre 26. en büyük kripto varlığı olarak sıralıyor.

Bitfinex, ABD yetkilileri tarafından el konulmasını açıklayan bir açıklamada, ele geçirilen Bitcoin’i alırsa, fonların %80’ini erişilemeyen bir cüzdan adresine göndermeden önce LEO tokenlerini geri satın almak için kullanacağını söylüyor.

“Bitfinex, UNUS SED LEO belirteci teknik incelemesinde açıklandığı gibi çalınan Bitcoin’in geri alınmasını alırsa, Bitfinex, kurtarmayı aldığı tarihten itibaren 18 ay içinde geri satın almak ve geri satın almak için geri kazanılan net fonların %80’ine eşit bir miktarı kullanır. olağanüstü UNUS SED LEO jetonlarını yak.”

ABD Adalet Bakanlığı‘na göre, federal yetkililer, Ağustos 2016’da Bitfinex’in hacklenmesiyle doğrudan bağlantılı 94.000’den fazla Bitcoin’e el koydu. Nöbetin yanı sıra Manhattan, NY’de iki kişi tutuklandı ve milyarlarca dolarlık Bitcoin’i aklamak için bir komplo kurmakla suçlandı.

Ele geçirilen Bitcoin şu anda 3,6 milyar doların üzerinde bir değere sahip. 2016 güvenlik ihlali sırasında Bitfinex‘ten yaklaşık 119.754 Bitcoin çalındı. Bitcoin, 2016 yılının Ağustos ayında yaklaşık 600 dolardan işlem görüyordu ve çalınan Bitcoin’e hırsızlık sırasında 72 milyon doların biraz altında bir değer veriyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir