Aave ve İki Ethereum Rakibi Bitcoin 47.000 Doların Üzerinde Patlama Yaparken Yükseliyor!


coinprojesi.com 77155
aave ve i̇ki ethereum rakibi bitcoin 47.000 doların üzerinde patlama yaparken yükseliyor! 3

2018 Bitcoin (BTC) ayı piyasası dibini çivileyen popüler bir kripto analisti, Aave (AAVE) ve iki Ethereum (ETH) rakibinin patlamasını beklediğini söylüyor.

Sahte tüccar Smart Contracter, 205.400 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme ve borçlanma protokolü Aave‘nin %84’lük devasa bir düşüşün ardından bir yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesini basmasının gerçek bir olasılık olduğunu söylüyor.

“Şu anda bunun gibi güzel grafikler bulmak aslında oldukça kolay, ancak gerçekten DeFi’yi tekrar kazıyorum. En çok rekt oldu ama bence böyle kalmayacak. [I] tüm kalbimle, önümüzdeki 12 ayın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağına inanıyorum.”

coinprojesi.com dsjkhfds
aave ve i̇ki ethereum rakibi bitcoin 47.000 doların üzerinde patlama yaparken yükseliyor! 4

Yazma sırasında, Aave 173 dolardan işlem görüyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru bir hareket, Aave‘nin %257’nin üzerinde bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu gösteriyor.

Tüccar listesindeki bir sonraki para, akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Avalanche (AVAX). Akıllı Yüklenici, AVAX‘ın bir çıkış için hazır olduğuna inanan diğer tüccar TheGhost’un değerlendirmesine katıldığını söyledi.

Yazma sırasında, Avalanche 91.02 $ için el değiştiriyor.

Smart Contracter’ın radarındaki son madeni para, merkezi olmayan finans uygulamaları için bir blok zinciri olan Algorand’dır (ALGO). Kripto strateji uzmanına göre, ALGO‘nun yükseliş momentumunu 1,00 doların üzerinde sürdürdüğünü görüyor.

“Bence iyi görünen 1,50-1,60 dolar arasında hareket edin. [I] bundan çok daha yüksek spekülasyonlar yapmaktan emin olmazdım.”

Algorand, yazının yazıldığı sırada 0,92 dolardan işlem görüyor ve bu da Akıllı Sözleşmeci’nin hedefine yaklaşık %70’lik bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir