300 Milyon XRP Birkaç Saat İçinde Hareket Etti!


Whale Alert tarafından bildirildiği üzere dün gece yaklaşık 300 milyon XRP, Ripple ve Bitstamp takas hesabı da dahil olmak üzere farklı cüzdanlar arasında taşındı.

İlginç bir şekilde, doğrudan Ripple’a gönderilen 100 milyon dolarlık XRP , alıcının cüzdanında kaldı. Bununla birlikte, XRP’de Bitstamp’a 12 milyon dolarlık transfer, daha önce bilinmeyen iki cüzdan arasında yapılan 52,3 milyon dolarlık değişimin bir parçasıydı.

Kripto şirketinin cüzdanında tutulan 43,7 milyar XRP göz önüne alındığında, Ripple ve borsalar arasındaki büyük XRP transferleri , çoğu kişi tarafından piyasaya olası bir token akışının ve fiyatındaki düşüşün bir işareti olarak görülüyor.

XRP fiyatı olumlu tepki veriyor

Ancak bu kez 300 milyon XRP’nin yer değişikliği, token fiyatını kırmızıya çevirmedi, bunun yerine çok olumlu bir fiyat olayına denk geldi.

XRP fiyatı, token başına yaklaşık 0,35 dolar civarındaki önemli seviyeyi yeniden korumayı başardı. Bu bölge, XRP fiyatı için önemli bir destek.

xrp haberleri
300 milyon xrp birkaç saat i̇çinde hareket etti! 2

CoinMarketCap tarafından XRP’den USD’ye geçiş Token, alıcıların fiyatın düşmesine izin vermediği önemli bir bölgede satın alındıktan sonra, XRP kotasyonları başarıyla geri döndü ve varlık şimdi piyasa değerine göre en büyük 10 kripto para birimi arasında son 24 saatte en iyi getiriyi gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir